KONST / Litografier / Färglitografi 14087482
nr 1408 7482
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 28/200. Motivet: 41x39, yttermått inklusive ram: 65x58 cm
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:17:06
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke